מכשירים אותך להצלחה

הצוות שלנו

אסתר אגוזי
מנהלת STARTER
המוטו שלי להצלחה: "עולם העסקים משתנה במהירות ,אולם הצורך בתוצאות נשאר קבוע.". לאורך הדרך עלינו הן כמעסיקים או לחלופין כעובדים לפלס את דרכינו המקצועית לעבר ה"מחר". "מחר" הנו ללא כל ספק, שיפור ושדרוג ההון האנושי, צמצום האבטלה והגדלת הפריון של המשק הכלכלי. גאה להוביל את המיזם שמאפשר באופן הוליסטי ורחב מענה גם למעסיקים מהתעשיות המובילות במשק לגייס, להכשיר ולקלוט כוח אדם מוכשר וראוי. מאידך מוענקת בתכנית הזדמנות פז לעובדים לשדרג את הידע המקצועי שלהם, ללמוד באופן פורמלי ולרכוש מקצוע שמשפר את יכולת ההשתכרות שלהם לאין ערוך. לתכנית פוטנציאל ויכולת אדירה לחולל שינוי. נשמח מאד אני וכל צוותי המקצועי והמסור לעמוד לרשותכם בכל שאלה או נכונות לעבור תהליך של הכשרה הן כמעסיקים והן כעובדים. וכפי שאמר ריי קרוק מייסד מקדונלדס :"דבקו במטרה. שום דבר בעולם לא יכול להחליף עקשנות. לא כשרון-אין דבר נפוץ יותר מאנשים מוכשרים ולא מצליחים. גם לא גאונות-העולם מלא במשכילים כושלים. התעקשות ונחישות הן בעלות כח בלתי מוגבל"
esthere@starter-centers.co.il
אהובה חסון
אהובה חסון
מנהלת אזור מרכז ב-STARTER
המוטו שלי להצלחה: "מאמינה שלהצלחה אין גיל, אם אתם מאמינים בעצמכם אתם תצליחו". ניהול ההכשרות מקצה לקצה, שותפות עם מעסיקים ואיתור מעסיקים, הכרה ואבחון הצרכים שעולים מהשטח, בניית פרופיל משרה וקבלת מידע רלוונטי על מנת למצוא את האדם הנכון עבורה. האנשים המשתלבים בסטארטר מקבלים מעטפת שלמה הכוללת הכשרה בשילוב חניכות, ליווי מקצועי, התפתחות אישית ומקום עבודה שיסלול עבורם את הדרך לתפקיד איכותי ומשמעותי. במסגרת התפקיד יש לי את הזכות לקחת חלק בעיצוב הקריירה ומסלול החיים עבור המשתתפים בסטארטר אני רואה בתפקיד שלי שליחות שמאפשרת לתת הזדמנות שווה לכל אחד ואחת.
ahuvaf@starter-centers.co.il
סופיה קרימסקי
מנהלת אזור צפון
המוטו שלי להצלחה: ""אתה לא לומד ללכת על ידי כך שאתה מבצע את ההוראות, אתה לומד על ידי עשייה וגם על ידי כך שאתה חווה נפילות"". תוכנית סטארטר הינה תוכנית ייחודית ומיוחדת שמטרתה להחזיר את האנשים לעולם התעסוקה על ידי הכשרות ועל ידי מעסיקים. אני מאמינה כי המודל בנוי בצורה הכי נכונה למשק הישראלי , לתת למועמדים שלנו חכה ולא דגים , להעניק להם מקצוע שבאמצעותו הם יכול לצאת לעולם התעסוקה , להתמקצע ולהתקדם. סטארטר פועלת ב2 אפיקים , הראשון הוא לתת מענה לתעשיינים בהכשרת כוח אדם למקצועות נדרשים , והשני הוא להחזיר אנשים למעגל התעסוקה באמצעות הכשרות . השותפים שלנו לעשייה החניכים והמעסיקים ,מקבלים מעטפת הכוללת את כל הכלים להצליח ולפרוח , ואנחנו פה בשביל ללוות, לכוון ובעיקר לעזור . sofiak@starter-centers.co.il
מיאל נמיר-שטרן
אחראית גיוס
המוטו שלי להצלחה: "אל תחשוב על העתיד - בנה אותו!". גיוס מקצה לקצה. איתור מועמדים מתאימים להכשרה לצורך שיבוץ מיידי וליווי צמוד לאורך כל הדרך. שמירה על קשר עם מרכזי צעירים ולשכות תעסוקה לצורך קידום התוכנית והאנשים בה שההתפתחות המקצועית תהיה מקסימלית.
mieln@starter-centers.co.il
שרון ברין
רכזת גיוס סטארטר
המוטו שלי להצלחה: "אם אתה יכול לחלום את זה, אתה יכול לעשות את זה! ( וולט דיסני )". במסגרת תפקידה, מבצעת סינון קו"ח וראיונות עומק טלפוניים, איתור מועמדים להכשרות השונות, פרסום באתרים וברשתות החברתיות.
sharonb@starter-centers.co.il
מירב אזולאי
מנהלת טאלנט דיגיטלי
המוטו שלי להצלחה: "" תנסה, מקסימום תצליח"...". במסגרת ניסיוני במהלך 15 השנים החולפות הבנתי שהמניע לפעולה הכי טוב הוא האמונה שמקסימום יאמרו לנו "כן" והחסמים מגיעים מהפחד לקבל את ה"לא".  טאלנט דיגיטלי הינה תכנית ייחודית שמעבר למהות שלה המסר הוא מאוד חדשני ומותאם לעולם המודרני. מטרת התכנית היא עיבוי ההון האנושי בתחומי דיגיטל והייטק ושילובם בתעשיית ההייטק התכנית מציעה מודלים של הכשרות גמישות במקצועות הדיגיטל וההיי-טק, אשר מותאמות במדויק לצרכי השוק וכוללות בניית מסלולי לימוד איכותיים ויוקרתיים, התכנית משלבת בתוכה גם אנשים ממגזרים ייעודיים כגון פריפרייה, עולים חדשים בעלי מוגבלויות וכיוצ"ב. התכנית מאפשרת לקצר תהליכי חיפוש בתחום שהוא כה נדרש ודל באנשי מקצוע ומסייעת למעסיקים בשוק לאתר את הדור הבא בתחום על ידי איתור העובדים מבין בוגרי התכנית . משתתפי התכנית של טאלנט דיגיטל הינם איכותיים וכל מי שעובר את דרישות הסף מחוייב לעבור וועדת מיון הכוללת מבדקים ורק אלו המתאימים ייבחרו ללמוד את הקורס. הקורסים הנלמדים הינם קורסים המאושרים על ידי משרד העבודה ונבנים תוך שת"פ עם מעסיקים בשוק העבודה על מנת לוודא שהתכנים הינם רלוונטיים לשוק העבודה. אני רואה בתפקיד שלי שליחות ומטרה לקראת הכשרת כלל האוכלוסייה לעולם המודרני כיאה שלנת 2020 ושילובם בו.
merava@maof-group.co.il
מעוף - המשאב האנושי
page-24
image-cover: