מכשירים אותך להצלחה

הצוות שלנו

דניאלה בלכר
דניאלה בלכר
מנהלת STARTER
המוטו שלי להצלחה: "מאמינה שלכל אדם מגיעה ההזדמנות ללמידה והכשרה מיטבית ומבטיחה שנעשה ככל יכולתנו ללוות אתכם, חניכים ומעסיקים ללמידה וקליטה מיטבית ומוצלחת בעולם העבודה". תפקידי הוא ניהול מסלולי סטארטר המתבצע במכללות איכותיות ברחבי הארץ ומנגיש את מיטב תוכניות הלימודים שאושרו ע"י האגף להכשרה מקצועית. מסלולי הלימוד משלבים למידה עיונית לצד הכשרה מקצועית. התפקיד שלי בסטארטר מאפשר לי להבטיח עבורכם תוכנית הכשרה בחניכות איכותית וקפדנית, המשלבת את מיטב המרצים ואנשי המקצוע - הן בתחום המקצועי והן בהכשרת מיומנויות רכות בעולם התעסוקה. זאת לצד מציאת מעסיקים אשר מחויבים ותומכים לתוכנית. אנו יוצרים עבורכם מעטפת המבטיחה תמיכה וליווי בתשומת לב מירבית לאורך כל מסלול ההכשרה. יחד עם הצוות הרגיש והמקצועי אשמח לעמוד לרשותכם ולצידכם בדרככם כמוכשרים להצלחה.
פאדי חלבי
פאדי חלבי
מנהל אזור צפון ב-STARTER
המוטו שלי להצלחה: "תן משקל לדרך, תשיג מה ששווה ערך!". מתוקף תפקידי הנני אחראי על ניהול ההכשרה באזור הצפון וכן ניהול המכללה והמעסיקים בתהליך ההוצאה לפועל של ההכשרה על פי שגרות ניהול ההכשרה. ניהול הקשר עם המעסיקים שלוקחים חלק בהכשרה, אחריות על שימור המשתתפים בהכשרה וכן אחריות ובקרה על פעילות ההכשרה במכללה ואצל המעסיקים לרבות ניתוח הפעילויות השונות והפקת לקחים. מעבר לצד המקצועי של התפקיד אני רואה בו זכות חברתית. הזכות להשפיע על שוק תעסוקה שלם מצד אחד, ומנגד לשנות חיים של אנשים.
אהובה חסון
אהובה חסון
מנהלת אזור מרכז ב-STARTER
המוטו שלי להצלחה: "מאמינה שלהצלחה אין גיל, אם אתם מאמינים בעצמכם אתם תצליחו". ניהול ההכשרות מקצה לקצה, שותפות עם מעסיקים ואיתור מעסיקים, הכרה ואבחון הצרכים שעולים מהשטח, בניית פרופיל משרה וקבלת מידע רלוונטי על מנת למצוא את האדם הנכון עבורה. האנשים המשתלבים בסטארטר מקבלים מעטפת שלמה הכוללת הכשרה בשילוב חניכות, ליווי מקצועי, התפתחות אישית ומקום עבודה שיסלול עבורם את הדרך לתפקיד איכותי ומשמעותי. במסגרת התפקיד יש לי את הזכות לקחת חלק בעיצוב הקריירה ומסלול החיים עבור המשתתפים בסטארטר אני רואה בתפקיד שלי שליחות שמאפשרת לתת הזדמנות שווה לכל אחד ואחת.
מירנה אבו ערב
מירנה אבו ערב
מנהלת אזור דרום וירושלים ב-STARTER
המוטו שלי להצלחה: "אני מאמינה שכל אדם יכול ללמוד ולהצליח בתחום שהולם את כישוריו, יכולותיו ונטיותיו התעסוקתיות". תכנון, ליווי מקצועי וניהול כל תהליך ההכשרות המקצועיות לענפים בהם קיים מחסור בעובדים מקצועיים, תוך שימת דגש על מיפוי צרכים הן בקרב המעסיקים והן בקרב הקהילה, בהתאמה לכל אזור גיאוגרפי. ניהול הקשרים ועבודה מול מוסדות הכשרה מפוקחים, משרד העבודה הרווחה והשירותים החברתיים, מעסיקים, מנחים מקצועיים וכל גורם אחר רלוונטי.
מיאל נמיר-שטרן
אחראית גיוס
המוטו שלי להצלחה: "אל תחשוב על העתיד - בנה אותו!". גיוס מקצה לקצה. איתור מועמדים מתאימים להכשרה לצורך שיבוץ מיידי וליווי צמוד לאורך כל הדרך. שמירה על קשר עם מרכזי צעירים ולשכות תעסוקה לצורך קידום התוכנית והאנשים בה שההתפתחות המקצועית תהיה מקסימלית.
שיראל קסוקר
רכזת גיוס סטארטר
המוטו שלי להצלחה: "השיגו את המיטב מעצמכן על ידי כך שתהפכו ניצוצות קטנטנים של הזדמנות ללהבות גדולות של הישגים (גולדה מאיר)". במסגרת תפקידה, מבצעת סינון קו"ח וראיונות עומק טלפוניים, איתור מועמדים להכשרות השונות, פרסום באתרים וברשתות החברתיות.
מעוף - המשאב האנושי
page-24